KONST / Litografier / Färglitografi 12645073
nr 1264 5073
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Ansikten, signerad, -85. Motivet: 60x43 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:52:36
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg